خانه / اطلاع رسانی / مهندس عظیمی وبمستر عظیمی نت : پاسخگویی سرویس های عظیمی نت در شبکه ملی اطلاعات ارزیابی شد./

مهندس عظیمی وبمستر عظیمی نت : پاسخگویی سرویس های عظیمی نت در شبکه ملی اطلاعات ارزیابی شد./

مهندس علی عظیمی مدیریت وب سایت عظیمی نت : پاسخگویی ما در مدت اختلال اینترنت حتی یک ساعت هم با اختلال همراه نبود. عظیمی افزود : فرصت خوبی بود که در این مدت همکاران ما و عزیزانی که در حوزه فناوری اطلاعات کار میکنند ارزیابی سرویس دهی را در شبکه ملی اطلاعات به صورت Real (واقعی) و در شرایط غیر مجازی آزمایشگاهی انجام دهند. مهندس عظیمی اضافه کرد : مسائل اخیر و اختلالات شبکه بین المللی تصمیم شورای محترم امنیت کشور بود و همه ما باید به صلاح دید این شورا و دیگر نهادهای امنیتی احترام بگذاریم. مهندس علی عظیمی در پاسخ به این پرسش که اختلالات اخیر موجب زیان های بسیاری شده گفت : اگر به دید کارشناسانه در این حوزه بررسی کنیم قطع اینترنت نه تنهای برای مشاغل حوزه فناوری بلکه برای نوآموزان و دانشجویان عزیزی که باید علم خود را بصورت روزمره به روز کنند اشکالات وسیعی به همراه دارد ؛ خود بنده در این چند روز برای تکمیل پروژه های خود نیاز به منابعی داشتم که بر سرورهای خارج از کشور بودند. عظیمی همچنین گفت : درست است که اختلالات مشکل ساز بود اما امنیت ما مردم که خود من هم یکی از همین مردم عزیز و بزرگوارم هستم از هرچیز واجبتر است. مهندس علی عظیمی تاکید کرد : حساب ما به عنوان یک توسعه دهنده از کسانی که سعی دارند از همین اختلالات فضای مجازی را مختل کنند جداست. آنها کارشناس نیستند و عده خیلی اندکی هستند که سعی به توهین ایران عزیزمان و زحمتکشان امنیت این خاک مقدس کنند.

عظیمی در آخر گفت : ما از همان روز اول قطعی در سرویس دهی مشکلی نداشتیم حتی برای تسهیل مشتریان اقدام به ارائه پست های الکترونیک موقت کردیم. مردم هم نگران نباشند حتما تدابیر بهتری مسئولین اتخاذ میکنند و اینترنت مجدد وصل خواهد شد. در پست های بعد گزارشات کامل از سرویس دهی عظیمی نت را در اختیار مخاطبان قرار خواهم داد. (مهندس علی عظیمی – کارشناس شبکه و امنیت شبکه)

عدم قطعی در شبکه ملی اطلاعات با پینگ زیر 70 میلی ثانیه

درباره ی مهندس علی عظیمی

Avatar
علی عظیمی هستم کارشناس ارشد شبکه و امنیت. بیش از 16 سال تجربه کاری در زمینه های مختلف کاری از جمله گرافیک ، برنامه نویسی ، طراحی و مدیریت سایت ، امور مخابراتی ، تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری ، طراحی توپولوژی های شبکه های رایانه ای و همچنین تدریس کلیه دروس زیر مجموععه کامپیوتر و شبکه را دارم.

همچنین ببینید

گزارشات کلی از ارزیابی سرویس های عظیمی نت در شبکه ملی اطلاعات./

مهندس علی عظیمی : بیش از شش روز است که از قطع اینترنت سراسری میگذرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *